Päivitykset

4.4.2019
Kasvattajat
Pentuvälitys


20.9.2019
Pentueita suunnitteilla
Pentuvälitys

9.2.2019
Pentuvälitys,
Sijoituskotia Etsitään,
Siitosurokset

19.1.2019
Koko sivuston sisältö tarkastettu ja päivitetty.

29.10.2018
Pentulista
Aikuisia etsii kotia
Siitosurokset

27.7.2018
Pentulista
Kasvattajalista

Yhteistyössä 2019:

Suomen Kissaliitto

Movet

Orimail jutut ja kuvat voi lähettää osoitteeseen pike@pikekokkonen.com

Sivuston ylläpito:
Leena Varinen
leena@jalecats.net

KASVATTAJAT

 

 FI* DERAZA

Krista Jännäri
Nurmijärvi
Kotisivut
krista.jannari@kolumbus.fi

FI* FROSTNIGHT'S

Mirkka Kangasluoma
 Tampere
p. 040-587 3887
Kotisivut
frostnights.cattery@gmail.com


FI*JALECAT'S

Leena ja Jari Varinen
Hyvinkää
p. 040-769 7500/Leena
Kotisivut
leena@jalecats.net

FI*KELMIKERHON

Eija Siik
Hämeenlinna
p. 050-304 5545
Kotisivut
eija.siik@pp.inet.fi

FI*KUURAN

Sari Palmgren
Vantaa
p. 050-541 0105
Kotisivut
sari.palmgren@welho.com

FI*MEIKATIN

Siru Sundvall 
Vantaa
siru.sundvall@kolumbus.fi

FI*METUSALAHIN

Peppina Pajarinen
Kotka
Kotisivut
metusalahin@gmail.com

FI*ORIFAME

Senja Helle
Jyväskylä / Tikkakoski
p. 040-778 1338
Kotisivut
Blogi
orifame@gmail.com

FI* PIKKUNAUN

Maija Lundén
Turku
maya.lunden@gmail.com

SE*QJOU'Z 

Lisa Prytz
Ruotsi
Kotisivut
lisa.prytz@live.se

FI*SULTSINAN

Mirja Pulkkinen
Kuopio
Kotisivut
sultsinan@msn.com

FI*SUNSARIN

Mervi Kaplas
Oulu
Kotisivut
mervi.k@gmail.com

FI*TAIKATOMUN

Emmi Tuomisto
Kellokoski
 p. 040-5293604
Kotisivut
emmi.tuomisto@hotmail.fi 

VIA NOCTURNA*PL

Heidi Nykänen
Puola
Kotisivut
little.devils.pl@gmail.com

FI* WILLICON

Eeva-Leena Juntunen
Porvoo 
Kotisivut
willicon@surok.fi